LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


UWAGA! REKRUTUJEMY!2018-01-12
UWAGA! REKRUTUJEMY! Łatwo nawiązujesz kontakt z innymi ludźmi? Chętnie żartujesz? Lubisz samodzielnie organizować sobie pracę? Liczy się dla Ciebie skrupulatność i porządek wokół? Najlepiej czujesz się w środowisku z jasnymi zasadami?

Być może jesteś właśnie tą osobą, której szukamy! Poszukujemy osób zorganizowanych i poukładanych w pracy. Z natury planujących sobie zadania do wykonania, jednak szukających frajdy we wszystkim, co robią.

Kwatera Główna - Centrum Laser Tag jest miejscem, w którym staramy się, aby każdy odwiedzający nas klient aktywnie i miło spędził czas. Zabawa jest naszą pasją, a pozytywne emocje naszą wizytówką! Pragniemy szerzyć radość we Wrocławiu i chcemy abyś stał/a się członkiem naszego zespołu. Kwatera Główna kieruje się ideą dobrej zabawy i chcemy, aby taki był nasz zespół. Pomóż nam w realizacji tego zadania!

Oferujemy:
- szkolenie z aspektów pracy w Centrum,
- początkową stawkę 13,70zł brutto/1h (stawka rośnie wraz ze stażem i zaangażowaniem),
- elastyczny grafik pracy w trybie dwu-dyżurowym (11:30-17, 17-22:30),
- pracę w wymiarze ok. 60-100h na miesiąc (pracujemy również w weekendy),
- pracę w centrum Wrocławia,
- umowę zlecenie.

Zakres obowiązków:
- kontakt z klientami,
- obsługa grup,
- prace administracyjne,
- prace pomocnicze utrzymujące dobry stan techniczny lokalu i sprzętu.

Oczekujemy:
- samodzielności w wykonywaniu pracy,
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
- mile widziany status osoby uczącej się.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: rekrutacja [at] kwateraglowna.pl, koniecznie z numerem telefonu kontaktowego i dopiskiem "Praca Wrocław" w tytule.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO