LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


Wystrzałowa Niedziela nadchodzi! 2020-08-26
Wystrzałowa Niedziela nadchodzi! Już w najbliższą niedzielę będziemy mieć przyjemność gościć Was na naszym flagowym wydarzeniu Niedziela Indywidualistów!

Już w najbliższą niedzielę 30.08.2020r. będziemy mieć przyjemność gościć Was na naszym flagowym wydarzeniu Niedziela Indywidualistów! 

Nie wiemy jak wy ale my się nieziemsko stęskniliśmy za wami!
Wystrzałowo Wracamy! Nareszcie można już się pobawić, zrelaksować na spokojnie w gronie przyjaciół z Kwatery Głównej i laserków! Nawet nie wiecie jak się cieszymy, że znowu się widzimy. Przybywajcie w niedzielę i radujcie się razem z nami

Zaproście znajomych, udostępnijcie wydarzenie! Niech radosna zabawa szerzy się po świecie.
A dla bojaźliwych informacja... oczywiście każdy przy wejściu poproszony będzie o zdezynfekowanie się, bronie będą zdezynfekowane przed wydarzeniem, na lokalu dostępne będą rękawiczki dla pragnących dodatkowej ochrony. Osoby z objawami choroby proszone są o pozostanie w domu a jeśli pojawią się na wydarzeniu to zostaną poproszone o opuszczenie lokalu.

Ilość miejsc ograniczona do 20 osób.
Tym razem bawimy się od 19 do 22. W tym czasie puszczamy jak najwięcej 10 minutowych gier. Standardowo gramy na początek szybki turniej między zebranymi uczestnikami a później dobijamy jeszcze kilka scenariuszy aby poznać inne tryby gry!

Koszt zabawy: 30 zł./os

Możecie zgłaszać się mailowo: grzegorz.szymanski@kwateraglowna.pl
albo telefonicznie: 531 639 000

P.S. Udostępnijcie i zaproście znajomych do wydarzenia!

 Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO