LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


Chcemy przetrwać! Pomóż nam! 2021-01-07
Chcemy przetrwać! Pomóż nam! Zdarza się czasem, że nawet najwytrwalszy żołnierz staje przed przeszkodą nie do pokonania. Wytrwale walczymy już od 9 miesięcy aby utrzymać Kwaterę Główną przy życiu. Wierzyliśmy, że posiłki przybędą z Warszawy aby wesprzeć nasz odcinek frontu i że pomogą nam przetrwać ten ciężki okres smutku i niedoli. Jednak z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej klarowne, że w Warszawie leży przyczyna naszych problemów a nie ewentualna pomoc!

 

Chcemy przetrwać! Pomóż nam!

 

Zdarza się czasem, że nawet najwytrwalszy żołnierz staje przed przeszkodą nie do pokonania. Wytrwale walczymy już od 9 miesięcy aby utrzymać Kwaterę Główną przy życiu. Wierzyliśmy, że posiłki przybędą z Warszawy aby wesprzeć nasz odcinek frontu i że pomogą nam przetrwać ten ciężki okres smutku i niedoli. Jednak z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej klarowne, że w Warszawie leży przyczyna naszych problemów a nie ewentualna pomoc!

 

Żadne wsparcie z ich strony nie przybyło! A obecnie wręcz ponownie zabronili nam naszej podstawowej działalności! Ponownie nie możemy zapewniać Wam odrobiny uśmiechu na twarzy, ponownie zakazują nam wyciskania z Was siódmych potów w czasie rywalizacji, ponownie kradną nam radość z serca.

 

Cała ta sytuacja bardzo mocno w nas uderza. Od początku pandemii pomimo, że nie mogliśmy funkcjonować, jesteśmy zmuszeni opłacać wszystkie nasze koszty funkcjonowania. Właściciela budynku zasadniczo nie interesuje, że nie możemy przyjmować grup a banki nie interesuje, że lokal został zamknięty. Wielu z Was z obawy przed wirusem nie odwiedziło nas od dawna, nawet przez ten krótki okres wakacji kiedy mogliśmy Was przyjmować. I pomimo, że obawy te są dla nas niezrozumiałe to szanujemy je (od zawsze dezynfekowaliśmy kamizelki po każdej grupie a obecnie mamy wszędzie rozstawione dodatkowe dystrybutory dla gości).

 

Nasze siły są jednak na wykończeniu. Ze łzami w oczach patrzymy jak rząd robi wszystko aby zarżnąć drobny polski biznes. Potrzebujemy Waszego wsparcia! Tu i teraz. I bardzo gorąco o nie prosimy. Nie bądź więc obojętny.

 

W ramach naszej działalności oficjalnie nie możemy prowadzić działalności rozrywkowej lub sportowej, reaktywowaliśmy więc naszą działalność związaną ze sprzedażą sprzętu do gry w laser tag, oraz pomocą w uruchomieniu aren (Mamy w tym zakresie spore doświadczenie, działamy już przecież ponad 10 lat na wrocławskim rynku). W ramach tej działalności oferujemy wszystkim zainteresowanym zakupem sprzętu możliwość przeprowadzenia „gier testowych” dla ich grup testerów. Oczywiście sam zakup po teście nie jest obowiązkowy :) Jednakże liczymy na duże zainteresowanie możliwością testowania!

Jeśli obecnie nie interesuje Cię „zakup sprzętu”, na dzień dzisiejszy nie masz grupy testerów lub obawiasz się o swoje bezpieczeństwo, to mamy wielką prośbę o zakup voucherów prezentowych z naszej strony. Pomóż nam w utrzymaniu Kwatery Głównej aż minie obecny kryzys! Pozwól nam zarobić na nasze utrzymanie! Pozwól nam dać Ci jeszcze kiedyś odrobinę radości! Jeśli kiedykolwiek dobrze się u nas bawiłeś pomyśl o nas ciepło i wpadnij na testy lub kup coś w naszym sklepie internetowym, który dodatkowo uruchomiliśmy z różnym sprzętem sportowym i rekreacyjnym (W tym zakresie zbieramy pierwsze szlify więc bardzo przepraszamy za ewentualny „toporny” wygląd strony oraz jeszcze nieoptymalne funkcjonalności).

https://magazyn.kwateraglowna.pl/

 

Dla osób, które kupią vouchery dla 4 osób mamy dodatkową zniżkę o wartości 5% na kolejne zakupy w naszym sklepie internetowym ze sprzętem sportowo-rekracyjnym.

Jeśli wspomożesz nas kupując voucher dla 8 osób to otrzymasz kod zniżki o wartości 10% na kolejne zakupy.

https://magazyn.kwateraglowna.pl/Laser-Tag-c15

 

Wszystkie vouchery zakupione w dobie pandemii będą miały dwa lata ważności. Dzięki temu masz pewność, że zdążysz je wykorzystać nawet jeśli teraz obawiasz się kontaktu w miejscach publicznych!

 

Z góry bardzo dziękujemy za pomoc! To Wy i Wasze uśmiechnięte buzie są naszą największą motywacją do prowadzenia tego miejsca. Życzymy sobie w tym nowym 2021 roku tego abyśmy jak najszybciej mogli z powrotem się z Wami bawić, dawać Wam radość i tę odrobinę autentycznych emocji jaką daje starcie z przeciwnikiem w ciemnym labiryncie.

 

Z żołnierskim pozdrowieniem!
Spocznij!

Sztab Kwatery Głównej

 Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO