LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


ARCHERY TAG

Archery Tag to oryginalny sport łuczniczy i równocześnie najszybciej rozwijający się sport tego rodzaju. Oferuje interaktywną zabawę, niewymagającą dużej sprawności fizycznej oraz umiejętności strzeleckich. Archery Tag to bezpieczny sport, który spełnia potrzebę rywalizacji i poszukiwania niezapomnianych emocji. Używamy łuków i strzał, które symulują prawdziwy sprzęt łuczniczy! Archery Tag jest zabawą dla każdego, kto lubi łucznictwo lub po prostu lubi się poruszać.50 zł za 1,5h zabawy

Proponujemy zabawę w różnych konfiguracjach i postaramy się, żeby spróbowali Państwo każdej z nich.

Plus koszt boiska lub sali. Pomagamy w organizacji terenu, jeśli nie macie własnej przestrzeni. Propozycje lokalizacji poniżej. 


8x8

Nic nie daje takiej frajdy, jak zabawa wśród znajomych! W zabawie może brać udział, aż 16 osób równocześnie. Minimalna wielkość grupy to 10 osób lub płatność za taką wielkość grupy. 

Wiek: +13 lat

Archery tag jest rozrywką dla całej rodziny!Eventy

Możemy przyjechać na Twój event, zaczynając od urodzin, przez integracje firmowe, kończąc na wieczorach kawalerskich/panieńskich! Dołożymy wszelkich starań, aby zabawa była dla Państwa niezapomniana! W razie złych warunków pogodowych postaramy się przenieść zabawę do zadaszonego pomieszczenia.

Kontakt

Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 531 638 000
 lub poprzez  
e-mail: sztab.wroclaw@kwateraglowna.pl


Lokalizacja

ul. Ukryta (sala gilmanstyczna SP84) 

ul. Jana Paderewskiego (FC Olimpijski) 

ul. Lotnicza 72 – Korty Tenisowe Macala

ul. Krajewskiego 2 – Korty Tenisowe Spartan

ul. Macedońska 11 – Korty Tenisowe FitTenisNiezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO