LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


Klub Planszówkowy


Klub Planszówkowy Kwatery Głównej

Planszówkowy zawrót głowy w KG! Jeżeli tak jak my podzielasz wielka pasję do rozgrywania niezliczonych partii, rund i potyczek w świecie planszowego szaleństwa, to KPKG będzie miejscem w sam raz dla Ciebie! Jeśli szukasz doborowego towarzystwa i idealnej atmosfery, by delektowac sie wspolna rozgrywką, nie możesz lepiej trafić!

Czy wiesz, że na świecie istnieją inne gry planszowe niż Eurobiznes, chińczyk czy warcaby?

 

Jeśli nie, to zapraszam Cię serdecznie do świata, w którym pionki, karty i kości przybierają najróżniejsze kształty i moce, a plansza nie zawsze jest prostokątna (czasami też sam musisz ją zbudować podczas gry!).

Budowanie miast, walka o wpływy w kosmosie, pojedynki krasnoludów ze smokami czy przetrwanie w PRLowskiej kolejce to tylko niektóre z możliwości, jakie czekają na Ciebie przy planszy. Przyjdź, przekonaj się, jak może być zabawnie.

 

Jeżeli jednak jesteś już zagorzałym graczem, który czasem chce zagrać w jakiś duży tytuł, a nie zawsze może skompletować odpowiednią ilość graczy, tutaj zawsze znajdzie się odpowiednia liczba chętnych.

 
      Nie każdy ma czas w każdy wtorek, czasami chcielibyśmy pograć w inny dzień tygodnia. Aby się umówić i zagrać w inny dzień, o dowolnej godzinie, zapraszam:

e-mail: grzegorz.szymanski@kwateraglowna.pl bayraklı escort
Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO