LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


Klub Piłkarzyków

Piłkarzyki? Poznaj tajniki profesjonalnego Futbolu Stołowego!

Zapraszamy bardzo serdecznie do Kwatery Głównej, by zapoznać się z tym jakże interesującym i nierzadko widowiskowym sportem. Potocznie znany jako piłkarzyki, jednak czy wiedziałeś, że jest to w pełni profesjonalna i prężnie rozwijająca się scena sportowa? Od samego początku współpracujemy z Wrocławskim Klubem Piłki Stołowej, który od kilku lat rozwjia i krzewi ideę tego sportu.

Kwatera jest dumna z tej współpracy i zaprasza wszystkich Was na odwiedziny i rozegranie kilku meczy z różnymi zawodnikami o różnym poziomie wyszkolenia stołowo-piłkarskiego :). WKPS może pochwalić się rozlicznymi sukcesami na arenie międzynarodowej, jego członkowie są często wielokrotnymi mistrzami kraju zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Nie obawiaj się, jeśli nigdy tego nie robiłeś lub jeśli jeszcze nie osiągnełeś poziomu mistrzowskiego. Członkowie klubu rzeczowo i w przyjaznej atmosferze wprowadzą Cię w sekretny świat tej odmiany piłki kopanej oraz zdradzą kilka sekretów.

W naszym lokalu dysponujemy dwoma profesjonalnymi stołami zapewniającymi komfort rozgrywki zarówno początkującym, jak i zagorzałym weteranom. Stoły są do dyspozycji przez cały czas działania centrum, a konfiguracja rozgrywek zależy tylko od Was! Zbierz znajomych i wpadnij z nimi do Kwatery Głównej na kilka rozgrywek w piłkarzyki, to idealna forma spędzania wolnego czasu w długie i gorące letnie popołudnia oraz nudne i mroczne zimowe wieczory! Ten rodzaj piłki nożnej daje się uprawiać bez względu na pogodę czy własny stan ciała, co niewątpliwie jest zaletą piłki stołowej.

Po więcej informacji zapraszamy na strone WKPS: TUTAJ      bayraklı escort
Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO