LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


KWATERA GŁÓWNA

Jak wszystkie dobre rzeczy na tym świecie, Kwatera Główna zrodziła się z marzenia i pasji. Stworzenie miejsca, w którym można aktywne spędzić wolny czas, od zawsze było dla nas prawdziwym wyzwaniem. We Wrocławiu, pomimo niezwykłości tego miasta, brakuje ciekawych przestrzeni, w których można spędzić beztroskie chwile z przyjaciółmi, tworząc tym samym niezapomniane wspomnienia. W naszym Centrum pragniemy zapełnić tę lukę, samemu przy tym dobrze się bawiąc.

Idea Laserowego Paintballa we Wrocławiu

Pomysł na powstanie Kwatery Głównej zrodził się na wiosnę 2010 roku. Po wyczerpujących poszukiwaniach trafiliśmy na stary, przedwojenny budynek z czerwonej cegły, skryty na parceli między ulicami Sienkiewicza i Świętokrzyskiej. Niezwykły klimat dodały temu miejscu mocarne żelazne drzwi, wyglądem przypominające wejście do bunkra. Przed laty w tym budynku mieściła się wozownia przynależąca do piekarni Mamut. Od pierwszego wejrzenia zakochaliśmy się w tym miejscu… W miejscu, w którym od tamtej chwili miały toczyć się zażarte walki Laser Tagowe :)

Otwarcie Centrum Laser Taga

Oficjalne otwarcie Centrum Laser Taga we Wrocławiu nastąpiło 3 lipca 2010 roku. Od pierwszego sezonu Kwatera Główna  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno niewielkich grup osób, jak i tych większych, jak choćby firm organizujących imprezy integracyjne we Wrocławiu. Nieustannie koncypujemy nowe wizje, formy udoskonalenia i dopracowania Centrum, abyście mieli jeszcze więcej frajdy, niespodzianek i możliwości świetnej zabawy. Cenne uwagi, jakie od Was uzyskaliśmy, pozwoliły dopracować planszę pola bitwy, aby dynamika i akcja gry nie były nużące, przewidywalne i aby można było za każdym razem inaczej rozegrać stracie.

Pole bitwy Wrocławskiej Kwatery Głównej

Cała Kwatera Główna ma powierzchnię 433 m2. Sama rozgrywka toczy się w niezwykle klimatycznym labiryncie na powierzchni ok. 330 m2. W piwnicy pod budynkiem powstała plansza do gry zawierająca tunele, bunkry, antresole i balkoniki, różne przejścia i przeszkody oraz zapory z opon i worków z piaskiem. Do tego niezwykłe wrażenie robi podłoga pokryta unoszącą się mgłą. Rozgrywce towarzyszy zagrzewająca do walki muzyka, a całość skonstruowana jest tak, żeby imitować futurystyczne pole walki. To tu można się zmierzyć twarzą w twarz z własnym strachem, zaznać prawdziwych emocji w starciu z realnym przeciwnikiem. W porównaniu z normalnym paintballem walka w Centrum Laserowego Paintballa jest o wiele szybsza, bardziej dynamiczna, nie ma ryzyka uderzenia kulką, a możliwość zabawy mamy praktycznie w samym centrum Wrocławia. To doskonałe miejsce na odstresowanie się po pracy, urządzenie wieczoru kawalerskiego, urodzin dla dzieci czy imprezy integracyjnej dla całej firmy.

 

Dzięki doskonałej lokalizacji w centrum miasta, zaraz po zabawie można udać się w dowolną stronę: do domu, do znajomych czy rodziny, a także na imprezę czy do pubu. W końcu warto rozruszać kończyny przed baletami do białego rana!

 

Sztab Kwatery Głównejbayraklı escort
Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO