LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


Możliwości sprzętowe i oprogramowanie

Odkryj możliwości sprzętu ZOLTAR w Kwaterze Głównej!

 
Wielu z Was, którzy spędzili już kilka bądź kilkanaście godzin na zabawie w naszym labiryncie, zastanawia się, jak urozmaicić swoją rozgrywkę. Metod jest wiele, wszystko dzięki praktycznie niograniczonym możliwościom, jakie daje nam nasz sprzęt i dolączone do niego oprogramowanie. 

Oprócz przygotowanych przez nas scenariuszy macie dostęp do wielu, a nawet bardzo wielu zmiennych, które mogą występować w przeróżnych konfiguracjach. Postaram się opisać niżej kilka najciekawszych opcji :)

Friendly Fire

To jedna z podstawowych opcji dostępna dla każdego, jej głównym zadaniem jest zwiększenie realizmu podczas walki na labiryncie. Umożliwia Wam skuteczne trafianie własnych członków drużyny, co w efekcie niestety może zakończyć się śmiercią jednego z pobratymców. Wymusza to zachowanie większej ostrożności i celności podczas zabawy. Warto nadmienić, iż FF "premiowane" jest punktami ujemnymi.

Dodatkowe drużyny na labiryncie

Jeśli uważacie, że dwie drużyny to za mało, nie ma żadnego problemu, by to zmienić!
Drużyny mogą być nawet 3 (w trybie Base-Respawnu) lub 
nawet 4 (w trybie Auto-Respawnu). Każda z drużyn oczywiście posiada swój unikatowy kolor, więc nie będzie problemu z identyfikacją. Oprócz standardowych barw czerwonych i niebieskich, dostępne są również kolor biały i zielony. Konfiguracja drużyn jest całkowicie dowolna, jedyny limit to 10 graczy na grę. 


Limitowana ilość życia/respawnów

Dzięki naszemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie dowolnie limitować ilość odrodzen podczas gry, jak i zwiększać lub zmniejszać ilość HP dostępnego w czasie gry. Chciałbyś nauczyć się grać, nie tracąc przy tym za dużo żyć? Namów znajomych na grę z limitowaną ilością odrodzeń, tak, by każdy odczuł wartość swojego życia w labiryncie :)
A może chcesz zmierzyć się ekipą z jednym "Kolosem", który posiadać będzie wiekszą ilość respawnów oraz dużo większy arsenał bronii, co sprawi, że zabicie go będzie dla Was wyzwaniem? Nic prostszego!

Wolne bazy doładunkowe/med packi

Nasze mobilne programatory, które możemy dowolnie ustawiać w róznych miejscach na naszym labiryncie, mogą spełniać wiele różnych funkcji. Spróbujcie gry z mocno ograniczoną ilością amunicji, która zdobyć możecie w 2 czy 1 miejscu na labiryncie, miejscu oczywiście nie tak łatwo dostępnym, często pod gęstym ostrzałem przeciwnika. Kontroluj magiczne źródełko z amunicją i tym samym osiągnij zwycięstwo. 
A może chciałbys sprobować pozostać przy życiu jak najdłużej? Albo nawet nie ginąc ani razu podczas gry? Progamator może być apteczką, która zwróci porcję życia co jakiś czas w ustawionym interwale czasowym. 

Respawn tylko po naciśnięciu określonego przycisku

Respawn w bazach może odbywać się jedynie poprzez naciśnięcie własściwego przycisku na programatorze, to samo może spowodować dodatkową śmierć lub przypływ świeżej amunicji. Dokładnie przemyślcie, jaka funkcja powinna zostać przypisana do przycisku.

Bomba

Programator może zostać zaprogramowany jako bomba do rozbrojenia, coś specjalnie dla maniaków gier w trybie plant and destroy.

Rangi

Dowolnie przyznawaj rangi wedle zasług lub własnego uznania sobie i swoim znajomym. Ranga powoduje odpowiednie przydzielanie ilości respawnów i amunicji lub samej amunicji. Generał posiadać będzie najwiekszy asortyment bronii i jej amunicji. Różne rangi wprowadzają także inne oznaczenie kolorystyczne na Waszej bronii. 

Dowolnie modyfikuj ilość amunicji lub czułość na trafienia

Oprogramowanie ZOLTAR daje nam pełnię swobody, jeśli chodzi o ustalanie ilośći amunicji konkretnego typu w danej rozgrywce, jak i siły rażenia karabinu przy użyciu każdej poszczególnej broni. Uważasz, że zbyt rzadko trafiasz z konkretnego rodzaju broni? Jesteś początkującym graczem i kiepsko u Ciebie z celnością? Wystarczy powiedzieć, a prowadzący lekko "ztuninguje" Wasz sprzęt dokładnie tak, jak chcecie! 

Czas gry/czas respawnu

Możesz sam ustalić długość rozgrywki (w przypadku rozgrywek pakietowych 2h i dłuższych) - 5, 10, 15, 20 ... 30 minut lub nielimitowny czas aż do wyczerpania puli przydzielonych respawnów.
Kolejną zmienną jest również czas odradzania się. Jeśli uważasz, że 7 sekund to nieodpowiedni czas, możesz go wydłużyć lub skrócić, jeśli chcesz momentalnie wrócić do rozgrywki. Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO