LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


OFERTA I CENNIK / OFFER AND PRICE

Laser Tag - pojedyncze gry

 

W Centrum Laser Taga w ramach półgodzinnego wstępu standardowo odbywa się jedna gra (20 min.).


Obecnie może grać do 12 osób jednocześnie. Zachęcamy do rezerwacji gry przed przyjściem.

    kolejne gry/next game
1 gra/one game 25zł/os. 20zł/os.
2 gry/two games 40zł/os. 20zł/os.

Od powyższych cen obowiązują aktualne rabaty i promocje. Przy rezerwacjach poniżej 8 osób istnieje możliwość dołączenia do gry innej grupy/pojedynczych graczy. Oferujemy rataby dla uczniów i studentów do godziny 17:00.

 

Piłkarzyki

Piłkarzyki: 5zł / pół godz.

 

Laserowe Manewry czyli rezerwacje grupowe/imprezowe

min. 2 godz., polecamy grupy do 20 - 25 uczestników (imprezy zamknięte, organizacja mini-turniejów, piłkarzyki gratis) :

  Cena Następna godzina
Pon - Czw / Mon - Thu
12 - 17 godz. / 12am - 5pm
400 zł / 2h 200 zł / h
Pon - Czw / Mon - Thu
17 - 22 godz. / 5pm - 10pm
600 zł / 2h 300 zł / h
Piątek / Friday
12 - 17 godz. / 12am - 5pm
500 zł / 2h 250 zł / h
Piątek / Friday
17 - 22 godz. / 5pm - 10pm
700 zł / 2h 350 zł / h
Sobota i Święta / Saturday and holidays 
12 - 22 godz. / 12am - 10pm
700 zł / 2h 350 zł / h
Niedziela / Sunday
12 - 22 godz. / 12am - 10pm
500 zł / 2h 250 zł / h

Organizacja imprez zamkniętych

W ramach powyższej oferty możliwa jest organizacja imprez firmowych, wieczorów kawalerskich, urodzin itp. 

Wczesne Nocki -  czas rezerwacji 20:00 - 24:00 grupy zorganizowane do 20 -25 uczestników - NOWOŚĆ!


  Pierwsze 4h / first 4h kolejna godz./po 24:00/ every next hour after 12pm
Pon - Czw / Mon - Thu 1000 zł 200 zł / h
Pt - Nd / Fri - Sun and Holidays
(Święta)
1200 zł 250 zł / h


 

Nocki - czas rezerwacji 22:00 - 02:00 (04:00) grupy zorganizowane do 20 -25 uczestników

  Pierwsze 4 godzPierwsze 4h / first 4h: Kolejne godz. / every next hour
Pon-Czw / Mon - Thu 800 zł 200 zł
Pt-Nd (święta) / Fri - Sun and Holidays 1000 zł 250 zł

 

Karnety na zabawę w Kwaterze Głównej

Stali bywalcy mogą zakupić karnety na 5, 20 bądź 40 godzinnych wejść do Centrum. Karnety są imienne i można je wykorzystać w przeciągu roku od nabycia w godzinach otwarcia centrum. Jedna godzina zabawy może wówczas kosztować tylko 20 zł! Istnieje również możliwość zakupu karnetu na 5 wejść ze zniżką uczniowską bądź studencką (do wykorzystania od poniedziałku do piątku w godzinach, w których obowiązują zniżki).

5 wejść na godzinę / pass for 5 one-hour games
Płatność za 4 wejścia + 1 gratis!
160 zł
20 wejść na godzinę / pass for 20 one-hour games 450 zł
40 wejść na godzinę / pass for 40 one-hour games 800 zł


Wejście na godzinę to 2 gry 20-minutowe.

Darmowe wejściówki i kupony upominkowe

Istnieje także możliwość nabycia wejściówek na prezenty. Koszt kuponu zgodny jest z cennikiem gier indywidualnych.

Możliwa jest płatność gotówką lub kartą! 

W przypadku chęci dokonania nietypowych rezerwacji bądź wyceny imprez, w tym wyjazdowych, prosimy o kontakt telefoniczny



Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO