LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


Sztab

 

Porucznik Olga

Porucznik Olga - uwielbia aktywnie spędzać czas, więc Kwatera Główna to dla niej idealne miejsce, w którym z chęcią zostaje po godzinach;) Na co dzień zgłębia również tajniki wschodnich sztuk walki i jogi. W chwilach relaksu delektuje się Stiegem Larssonem i Agatą Christie. Stąd właśnie czerpie inspiracje do obmyślania niezawodnej taktyki i najbardziej skutecznej strategii gry!

Komandor Adamo

Komandor Adamo - nieodżałowany majster-logistyk Kwatery. To dzięki niemu Kwatera jest tym miejscem, jakie widzicie. Uwielbia wkręcać śrubki i wciskać szpile:) Niestety, zapragnął wyjechać na misję pokojową na front francuski. Jego niespokojna dusza szukała wyzwań. Zaginął bez wieści próbując ratować rodzinę żab przed zjedzeniem przez barbarzyńskich tubylców.


 
 

Major GrzegorzMajor Gremster - buntownik z wyboru o militarnych korzeniach rodzinnych. Zabawy z bronią to dla niego czysty relaks. Uwielbia aktywnie spędzać czas, najlepiej na pompowaniu adrenaliny :) Kwatera Główna to miejsce, gdzie czuje się w swoim żywiole. To prawdziwa szkoła życia, która nauczyła go pokory w walce i cierpliwości w oczekiwaniu na ofiarę. Na Kwaterze czasami można go spotkać, gdy kontempluje nad planszówkami lub opracowuje kolejne plany podboju wszechświata. Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO