LASEROWY PAINTBALL

Wrocław


Oferta URODZINOWA

URODZINY DLA DZIECI W KWATERZE GŁÓWNEJ!

Jeśli chcesz w ciekawy sposób uatrakcyjnić zabawę urodzinową swojego dziecka, to jesteś we właściwym miejscu! Imprezy urodzinowe dla dzieci to nasza specjalność, a nasze doświadczenie i wysoka jakość (sprawdź polecenia) świadczonych przez nas usług sprawiają, że dzieci nie tylko doskonale się bawią, ale również przez długi czas wspominają wystrzałową imprezę!


 
 

Urodziny standardowo rozpoczynamy szkoleniem z zakresu obsługi sprzętu oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie udajemy się do labiryntu, gdzie dzieci przystępują do gry. Dzieci wyposażone są w karabin oraz kamizelkę (zobacz jak wygląda sprzęt). Istnieje możliwość rozgrywania 'mini turnieju' lub skorzystania z naszej oferty gier scenariuszowych. Przy większej ilości uczestników w czasie oczekiwania na kolejną grę, dzieci mogą skorzystać z dostępnych u nas stołów z piłkarzykami oraz wielkiego wyboru gier planszowych. W tym czasie labirynt jest tylko i wyłącznie do Państwa dyspozycji!
W czasie urodzin mogą Państwo zorganizować dla dzieci poczęstunek w dostępnej u nas sali. Proszę śmiało przynosić własny prowiant, a nawet tort - bez problemu przechowamy go w lodówce.  Istnieje również możliwość zorganizowania przez nas cateringu w postaci pizzy. A jeśli zechcą Państwo przedłużyć dzieciom zabawę, to istnieje możliwość wynajęcia salki na dodatkową godzinę! :) Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcą Państwo zorganizować poczęstunek i wręczenie prezentów bez tracenia cennego czasu gry lub rozpraszania się innymi grupami znajdującymi się w lokalu. Na zakończenie imprezy wszystkie chętne dzieci i rodzice otrzymują od nas mailowo pamiątkowe statystyki z gier oraz zdjęcie!

Szczególnie polecanym przez nas dniem na organizację urodzin jest niedziela. W tym dniu za 2 godziny zabawy dla dzieci(niezależnie od liczby osób) zapłacą Państwo jedynie 500 złotych. W celu zapoznania się z pełnym cennikiem zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Istnieje także możliwość wcześniejszego odwiedzenia naszego lokalu, tak aby mogli Państwo obejrzeć sprzęt i labirynt, z których będą w trakcie zabawy będą korzystać Państwa pociechy.


Zapraszamy do kontaktu!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Stajnia nr 8A Zoltar Coca-Cola Dawcom w darze Benefit Plus Tropiciel Don Mafioso
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO