LASEROWY PAINTBALL

Opole


Zabawa w Laser Taga - jak to działa?

Kwatera Główna w Opolu jest nieczynna od 01.01.2018! 
Serdecznie zapraszamy do Wrocławia.
Laser Tag to odpowiednie uzbrojenie i pole walki

Wchodząc do gry, otrzymujesz karabin i kamizelkę taktyczną (pancerz), wyposażoną w czujniki trafień. Po krótkiej demonstracji działania sprzętu wchodzisz do mrocznego labiryntu, gdzie zaczyna się gra. Drużyny znajdują się w swoich „bazach” po przeciwnych stronach labiryntu. Po trafieniu przez przeciwnika kamizelka świeci diodami w kolorze danego zespołu. Wtedy gracz zostaje czasowo wyłączony z gry i musi aktywować się ponownie po określonym czasie lub po powrocie do swojej bazy.

 

Amunicja i czas życia podczas gry

Na wyświetlaczu karabinu można na bieżąco monitorować sytuację (ilość żyć, amunicji, pozostały czas gry, trafienia itd.). Sesja gry kończy się albo po upływie czasu, albo po utracie określonej ilości żyć gracza. Po ukończeniu następuje sczytywanie statystyk gry, które są następnie wyświetlane i przekazywane uczestnikom.

 

Zabawa ze znajomymi - nie tylko w pojedynkę

Wygrywa oczywiście drużyna, która zdobędzie większą ilość trafień. Drużyny mogą również być jednoosobowe podczas gry jeden na jednego lub każdy na każdego. Zdecydowanie zalecamy jednak grę drużynową w większej ilości osób. Aktualnie na Arenie może grać do 10 graczy jednocześnie - najlepszym rozwiązaniem są dwie drużyny po 3-5 osób. Jeżeli nie masz większej grupy znajomych, z którymi możesz przyjść, zawsze będzie można dobrać się w grupę z innymi zainteresowanymi grą. Służyć temu nasz system rezerwacji, a także forum dyskusyjne.

 

Nie tylko celne strzały...

W trakcie rozgrywki liczyć się będzie nie tylko celność i zdolności pojedynczego gracza, ale także odpowiednia strategia i jej skuteczna realizacja w opanowaniu labiryntu przez całą drużynę. Można zastosować na przykład powolną wojnę pozycyjną, wykorzystując różne drogi do bazy przeciwnika, bądź wykorzystać jedno przejście, skupiając na nim całą drużynę.Pepsi Zoltar Student News Mosir Opole Opole miasto bez granic Dawcom w darze
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO