LASEROWY PAINTBALL

Opole


KWATERA GŁÓWNA

Kwatera Główna w Opolu jest nieczynna od 01.01.2018! 
Serdecznie zapraszamy do Wrocławia.

Jak wszystkie dobre rzeczy na tym świecie, Kwatera Główna zrodziła się z marzenia i pasji. Stworzenie miejsca, w którym można aktywne spędzić wolny czas, od zawsze było dla nas prawdziwym wyzwaniem. Opole rozwija się pod względem ciekawych przestrzeni, w których można spędzić beztroskie chwile z przyjaciółmi, tworząc tym samym niezapomniane wspomnienia. W naszym Centrum pragniemy budować wizerunek miasta aktywnego, samemu przy tym dobrze się bawiąc.

Idea laserowego paintballa w Opolu

Pomysł na powstanie Kwatery Głównej w Opolu zrodził się wspaniałym przyjęciu Laser Taga we Wrocławiu. Za siedzibę posłużył nam budynek, w którym kiedyś znajdował się sklep spożywczy, a po nim meblowy. Jako pierwsi zrobimy z tej miejscówki taką, w której nieustannie coś się dzieje i wszyscy są w to jednakowo zaangażowani. Dawniej bywalcami byli ci, którym skończyło się w domu masło lub zepsuł stolik – my zaś uderzamy do wszystkich, którzy potrzebują rozrywki! Właśnie dlatego to tutaj zdecydowaliśmy się organizować eksytujące walki Laser Tag :)

Pole bitwy opolskiej Kwatery Głównej

Rozgrywki w Kwaterze Głównej toczą się w niezwykle klimatycznym labiryncie na powierzchni ok. 330 m2. W budynku powstała plansza do gry zawierająca tunele, bunkry, antresole i balkoniki, różne przejścia i przeszkody oraz zapory z opon i worków z piaskiem. Do tego niezwykłe wrażenie robi podłoga - pokryta unoszącą się mgłą. Rozgrywce towarzyszy zagrzewająca do walki muzyka, a całość skonstruowana jest tak, żeby imitować futurystyczne pole walki. To tu można się zmierzyć twarzą w twarz z własnym strachem, zaznać prawdziwych emocji w starciu z realnym przeciwnikiem. W porównaniu z normalnym paintballem, walka w Centrum Laserowego Paintballa jest o wiele szybsza, bardziej dynamiczna i nie ma ryzyka uderzenia kulką. To doskonałe miejsce na odstresowanie się po pracy, urządzenie wieczoru kawalerskiego, urodzin dla dzieci czy imprezy integracyjnej dla całej firmy. Zapraszamy serdecznie każdego śmiałka pragnącego sprawdzić się w walce!

Otwarcie Centrum Laser Tag w Opolu

Oficjalne otwarcie Centrum Laser Taga w Opolu nastąpiło  1 września 2012 roku.
Od tej pory dostarcza Wam frajdy, wielu niespodzianek i świetnej zabawy.
Po więcej informacji zapraszamy do aktualności i na nasz fan page na Facebooku.Pepsi Zoltar Student News Mosir Opole Opole miasto bez granic Dawcom w darze
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO