LASEROWY PAINTBALL

Opole


Sztab

Kapitan Maja Kapitan Maja - żelazną ręką trzyma wszystkie mordki opolskiej Kwatery w ryzach. Znana ze swoich zwierzęcych zapędów, na prawo i lewo rozdaje do adopcji czterołape stworzenia. Pilna Pani technik weterynarii z ambicjami na weterynarza. Kolorowa głowa -dosłownie i w przenośni - co chwile wymyśla nowe promocje i wydarzenia. Jednym słowem ręce i nogi Kwatery.

 

 

Chorąży SzczebelChorąży Szczebel - artysta, malarz oraz czynny majsterkowicz. Niektórzy twierdzą, że podczas budowania labiryntu stworzył sieć tajnych korytarzy.
Teraz pomagają mu one pojawiać się nieoczkiwanie za przeciwnikiem i znikać nim ten zdąży mrugnąć. Sam utrzymuje, że posiada prywatny teleport.

 


Chorąży Szczebel

Plutonowa Ryśma - miła i spokojna, ale potrafiąca zachować dyscyplinę i z uśmiechem musztrująca graczy. Wszędzie szuka nowych i ciekawych atrakcji, nawet tam gdzie ich nie ma. Uwielbia imprezy, a także zakupy. Twierdzi, że bieganie po sklepach to taka sama przyjemność jak bieganie po labiryncie podczas gry w Laser-Tag. 
 Kapral MaciejChorąży Hanka - czujna na każdym kroku, uważnie przyglądający się wszelkim sytuacjom zachodzącym w jej otoczeniu. Pasjonatka biologi, zdrowego trybu życia i sportów ekstremalnych. Jej mocną stroną jest racjonalne myślenie. W wolnych chwilach z wielkim zapałem grywa w Laser Tag i wierzcie lub nie, ale nie ma na nią mocnych!


Kapral MaciejKomandor Simon - był spadochroniarzem  i  po  przeżyciach  w Jugosławi postanowił odpocząć w mrocznych zaułkach Kwatery. Czai się we mgle, zawsze czujny i gotowy do działania. Jego najmocniejszczą stroną są robótki ręczne, dlatego czynnie oddaje się upiększaniu opolskiego
labiryntu. Przy tym wszystkim nie stroni od różnorodnych przygód.


Major GrzegorzMajor Gremster - wychowanek ulicy o militarnych korzeniach rodzinnych, buntownik z wyboru. Zabawy z bronią to dla niego czysty relaks. Uwielbia aktywnie spędzać czas, najlepiej na uganianiu się za spódniczkami :) Kwatera Główna to miejsce, gdzie czuje się w swoim żywiole. To prawdziwa szkoła życia, która nauczyła go pokory w walce i cierpliwości w oczekiwaniu na ofiarę.
 Pepsi Zoltar Student News Mosir Opole Opole miasto bez granic Dawcom w darze
Projekt i wykonanie strony internetowe VERTIGO